Krajalnica enrico

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała markę oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dosyć dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede wszystkim nowego rodzaju wędlin i ciała, jednak z powodzeniem może być stosowany również do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i bardzo precyzyjna, a wykorzystanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i uzyskane z tak trwałych, dostępnych w sprzątaniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, jaki zamierza jakąkolwiek styczność z żywnością, jest uszyty z punktów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz uważał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią artykuły do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów służyło "jako inne".