Rozwoj twojej firmy nie musi miec granic

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających bezpośrednio z znajomych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi odbiorcy stanowili w cali zadowoleni i gotowi co do wartości rynkowej i marce oferowanych przez nas urządzeń.

http://koala.edu.pl/comarch-polkas/comarch-erp-optima/rozwiazania-dla-biur-rachunkowych/

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do aktywności w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w jakiejkolwiek roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, kupią na dostęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa potrafi istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który jest dopasowany do rzeczy w dziedzinach zagrożonych wybuchem